قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سایت در فضای مجازی و حقوق کاربران ، قوانین تجارت الکترونیکی و …

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجتمع چاپ صنوبر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات مجتمع چاپ صنوبر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مجتمع چاپ صنوبر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مجتمع چاپ صنوبر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مجتمع چاپ صنوبر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مجتمع چاپ صنوبر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مجتمع چاپ صنوبر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مجتمع چاپ صنوبر را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
– مجتمع چاپ صنوبر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
– مجتمع چاپ صنوبر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
– در واقع با استفاده از خدمات مجتمع چاپ صنوبر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سریس ایران ، شامل موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجتمع چاپ صنوبر جزئی از اموال مجتمع چاپ صنوبر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مجتمع چاپ صنوبر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مجتمع چاپ صنوبر محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مجتمع چاپ صنوبر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مجتمع چاپ صنوبر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مجتمع چاپ صنوبر محفوظ است.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مجتمع چاپ صنوبر را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده اول:
افراد برای عضویت در سایت مجتمع چاپ صنوبر و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. (خرید بدون عضویت امکان پذیر می باشد)
در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره اول : اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره دوم : عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره سوم : کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره چهارم : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره پنجم : عضویت در سایت مجتمع چاپ صنوبر رایگان است.
تبصره ششم : به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده دوم:
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری کلمه کاربری و رمز عبور خود در سایت می باشد و در صورتی که آن را به غیر واگذار نماید. در صورت سوء استفاده از آن مسئول مستقیم آن می باشد.

ماده سوم:
افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) در سایت مجتمع چاپ صنوبر را دارند.
تبصره : رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و مجتمع چاپ صنوبر هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده چهارم:
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت مجتمع چاپ صنوبر را دارد.

ماده پنجم:
منظور از تعمیرات دوره‌ای این است که فروشگاه به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره : مجتمع چاپ صنوبر این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده ششم:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل از طرف مجتمع چاپ صنوبر به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین مجتمع چاپ صنوبر مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده هفتم:
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است. اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، مجتمع چاپ صنوبر در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره : نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به مجتمع چاپ صنوبر ارائه داده است. بنابراین مجتمع چاپ صنوبر در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

ماده هشتم:
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.